Сергей Торенко (serg_torenko) wrote in klf_portal,
Сергей Торенко
serg_torenko
klf_portal

LiTerra Con 2016. Книжки. Враження. Ідеї.

LiTerra Con 2016
Книжки. Враження. Ідеї.

III Міжнародний фестиваль фантастичної літератури і уявних світів LiTerra Con пройде у Києві з 7 по 9 жовтня 2016 року. Цього року фестиваль фантастики приймає майданчик Cultprostir Hub, розташований у Музеї історії Києва (вул. Богдана Хмельницького 7, поряд із виходом м. «Театральна»).

Діалог – тема, що стане центральною у програмі 2016 року. Діалог фантастики і фентезі, різних видів мистецтв, поколінь, часів та історії, культури і субкультур, діалог світоглядів та діалог різними мовами.

У LiTerra Con 2016 візьмуть участь письменники, перекладачі, видавці, кінематографісти, художники, науковці, поети, музиканти, рольовики, цікаві люди з України та інших країн, адже для фантастичного немає кордонів у мистецтві і в житті.

У програмі задіяні: Володимир Арєнєв, Сергій Булига (Білорусь), Ян Валетов, Марія Галіна, Володимир Єшкілєв, Даніель Клугер (Ізраїль), Дара Корній, Яцек Комуда (Польща), Юрій Макаров, Ярослав Мельник (Литва), Михайло Назаренко, Генрі Лайон Олді і ще більше п’ятдесяти творців уявних світів.

На гостей чекає понад 70 годин програми у чотирьох залах. Фестиваль фантастики у 2016 році представляє чотири основні напрямки програми: «Література», з великим дискусійним і лекційним блоками, програмою для письменників-початківців і презентацією більше 40 новинок фантастики за участю авторів і перекладачів; «Кіно і анімація», «Візуальне мистецтво», «Наука і знання», а також спеціальні міні-проекти, поєднані однією внутрішньою тематикою, які розкривають різні аспекти взаємодії мистецтв. Передбачений і традиційний для фестивалю поетичний вечір у п’ятницю.
Програма фестивалю: http://li-terra.kiev.ua/uk/festival/fest2016/program-2016/

Оргкомітет, незважаючи на загальні тенденції фестивального руху, вирішив залишити вартість квитка незмінною порівняно із минулим роком: 100 грн. за 1 день та 200 за абонемент на 3 дні. Електронні квитки на фестиваль фантастики LiTerra Con 2016 вже у продажу. Звертаємо увагу, що купити квитки на фестиваль можна буде і на місці, але тоді їх вартість буде трохи вищою.
Квитки: https://literracon2016.ticketforevent.com/uk/

LiTerra Con – це некомерційний проект, тому кошти, окрім операційних витрат, будуть передані волонтерському центру на Фролівській 9/11.
________________________________________
Генеральний інформаційний партнер фестивалю: Yakaboo.ua.
Міжнародні партнери: Польський інститут у Києві, посольство Держави Ізраїль в Україні.
Інформаційна підтримка: Центр літературної освіти, Український літературний центр, Культурно-видавничий проект «Читомо», cultprostir.ua, Культурна асамблея.
Книжкові партнери: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», «Навчальна книга – Богдан», видавництво Жупанського, видавництво «Віват», видавнича група KM Publishing, магазин коміксів «Ідео-Графіка».
Науковий партнер: Bristar Studio і проект UniversiNet.
Організаційна підтримка: ЛО «Зоряна фортеця» і Артистичне агентство «ІмпресСа».

Сайт: http://li-terra.kiev.ua/
FB: https://www.facebook.com/literra.con/ https://www.facebook.com/events/280666622302886/
VK: https://vk.com/literracon

Дружній піар та репост усіляко вітається.


LiTerra Con 2016
Книги. Впечатления. Идеи.

III Международный фестиваль фантастической литературы и вымышленных миров LiTerra Con пройдёт в Киеве с 7 по 9 октября 2016 года. Фестиваль примет Cultprostir Hub в Музее истории Киева (ул. Богдана Хмельницкого 7, возле ст.м. «Театральная»).

Диалог – тема, которая станет центральной у программе 2016 года. Диалог фантастики и фэнтези, разных видов искусств, поколений, времён и истории, культур и субкультур, диалог мировоззрений и диалог на разных языках.
В LiTerra Con 2016 примут участие писатели, переводчики, издатели, кинематографисты, художники, ученые, поэты и интересные люди из Украины и других стран, ведь для фантастического нет границ в искусстве и в жизни.

В программе задействованы: Владимир Аренев, Сергей Булыга (Беларусь), Ян Валетов, Мария Галина, Владимир Ешкилев, Даниэль Клугер (Израиль), Дара Корний, Яцек Комуда (Польша), Юрий Макаров, Ярослав Мельник (Литва), Михаил Назаренко, Генри Лайон Олди и ещё более пятидесяти творцов вымышленных миров!

Гостей ждёт более 70 часов программы в четырёх залах. Фестиваль фантастики в 2016 году представляет четыре основные направления: «Литература», с большим дискуссионным и лекционным блоком, программой для начинающих писателей и презентацией более 40 новинок фантастики с участием авторов и переводчиков; «Кино и анимация», «Визуальное искусство», «Наука и знание», а также специальные мини-проекты, объединённые одной внутренней тематикой и раскрывающие различные аспекты взаимодействия искусств. Предусмотрен и традиционный для фестиваля поэтический вечер в пятницу.
Программа фестиваля: http://li-terra.kiev.ua/ru_RU/festival/fest2016/program-2016/

Оргкомитет, несмотря на общефестивальные тенденции, решил оставить стоимость билета на уровне прошлого года: 100 грн. за 1 день и 200 грн. за абонемент на 3 дня. Электронные билеты на фестиваль фантастики LiTerra Con 2016 уже в продаже. Обращаем внимание, что купить билеты на фестиваль можно будет и на месте, но их стоимость будет несколько выше.
Билеты: https://literracon2016.ticketforevent.com/uk/

LiTerra Con является некоммерческим проектом, потому средства, кроме операционных расходов, будут переданы волонтёрскому центру на Фроловской 9/11.
________________________________________
Генеральный информационный партнёр фестиваля: Yakaboo.ua
Международные партнёры: Польский институт в Киеве, посольство Государства Израиль в Украине.
Информационная поддержка: Центр литературного образования, Украинский литературный центр, Культурно-издательский проект «Читомо», cultprostir.ua, Культурная ассамблея.
Книжные партнёры: Книжный клуб «Клуб семейного досуга», «Навчальна книга — Богдан», издательство Жупанского, издательство «Виват», издательская группа KM Publishing, магазин комиксов «Идео-Графика».
Научный партнёр: Bristar Studio и проект UniversiNet.
Организационная поддержка: ЛО «Зоряна фортеця» и Артистическое агентство «ИмпресСа».

Сайт: http://li-terra.kiev.ua/
FB: https://www.facebook.com/literra.con/ https://www.facebook.com/events/280666622302886/
VK: https://vk.com/literracon

  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments